Przejdź do treści głównej

Co się dzieje ciekawego w projektach europejskich


2017-08-22 14:37

Działania realizowane w ramach projektów europejskich to przykład tego, jak można zmienić swoje życie osobiste i zawodowe, korzystając ze wsparcia współfinansowanego z europejskich funduszy. W prasie, radiu i telewizji ukazują się audycje, programy i artykuły prasowe, dzięki którym można poznać wiele ciekawych przykładów skorzystania z możliwości jakie daje udział projekcie .O czym można się dowiedzieć w nadchodzącym tygodniu?

O przedsiębiorczości, eurodotacjach i instrumentach zwrotnych w regionalnych programach operacyjnych , które można pozyskać na rozpoczęcie działalności gospodarczej można przeczytać w dodatkach do „Rzeczpospolitej” (25.08 - „Dobra Firma”).

Zasada dostępności, która w tej perspektywie jest jedną z zasad horyzontalnych wszelkich działań współfinansowanych z funduszy europejskich pozwala na szerszy udział we wsparciu osób z niepełnosprawnościa. W „Angorze” (wydanie z 21 sierpnia) będzie można przeczytać artykuł „Równy dostęp dla każdego”- jeden z kilku artykułów dot. tematu funduszy, które będą zamieszczone w kolejnych wydaniach w cyklu „ Do Rzeczy o FE”.

24 sierpnia (godz. 16, radio RFM MAXXX) w audycji „Euro-Flesz” będzie można posłuchać jak ważna jest młodzież NEET (osoby do 29 roku życia bez pracy, które nie uczą się i nie szkolą) i jakie ma możliwości rozwoju w tej perspektywie dzięki unijnym funduszom.

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś