Przejdź do treści głównej
PRZEJDŹ NA NOWĄ STRONĘ
FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ŚLĄSKIEGO
2021-2027

Dni Otwarte Funduszy Europejskich – startujemy!


2020-09-25 09:07

Już dzisiaj, za pięć dwunasta, jedna z sal konferencyjnych w Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej na trzy dni zamieni się w studio nagraniowe. To stamtąd będą transmitowane dla Was funduszowe atrakcje. Nadchodzi wyjątkowy weekend z Funduszami Europejskimi.

W tym roku Dni Otwarte Funduszy Europejskich przeniesione zostały całkowicie do sieci. Dziesiątki różnych atrakcji, webinariów, wirtualnych spacerów, warsztatów – to wszystko czeka na Was na dniotwarte.eu. Wystarczy włączyć przeglądarkę, wejść na stronę Weekend z Funduszami. I już możecie odwiedzić niemal każdy zakątek Polski.

Imprezę poprowadzą dla Was Anna Butrym i Radek Brzózka.


Wypatrujcie quizów!

Warto uważnie słuchać, co będą mieli do powiedzenia prowadzący. Z ekranu będą w quizach i konkursach zadawać widzom pytania, nie tylko o unijne fundusze.

Śledźcie Dni Otwarte, bo będzie o co powalczyć. Dla zwycięzców będą nie tylko zestawy funduszowych gadżetow, ale też chociażby 30 darmowych wejściówek do Energylandii!

Wyniki quizów będą publikowane na profilu Funduszy Europejskich na Facebooku.

Sami widzicie – po prostu warto spędzić ten weekend z Funduszami Europejskimi.

Zapoznaj się z Regulaminem


Jakie atrakcje zostały dla Was przygotowane?

Naprawdę wyjątkowe. Ich wachlarz jest tak szeroki, że każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie. Zresztą – przekonajcie się sami. Cały harmonogram i więcej informacji o akcji znajdziecie na stronie dniotwarte.eu. Spotkajcie się z nami on-line!

Tagi: EFS, dofinansowanie, fundusze europejskie, Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach, WUP Katowice, PO WER, Wiedza Edukacja Rozwój

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Zobacz również:
Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesujący Cię wynik:
Pokaż wyniki
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś