Przejdź do treści głównej

#EU in My Region


2018-08-17 10:19

Do 31 sierpnia 2018 r. można zgłosić swój udział w konkursach organizowanych przez Komisję Europejską (KE). Wśród nich konkurs fotograficzny i blogerski.

Aby wziąć udział w  konkursie fotograficznym, należy wykonać dwa zdjęcia projektu dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej (UE) i przesłać je poprzez platformę dostępną na stronie internetowej KE. Na pierwszej fotografii powinien być uwieczniony projekt (obiekt, miejsce itp.), na drugim tablica informująca o finansowaniu przedsięwzięcia z funduszy europejskich. Uczestnicy mogą przesłać więcej niż jedną parę zdjęć. 30 najlepszych prac zostanie zaprezentowanych na wystawie, która będzie prezentowana w Europie.

W konkursie blogerskim należy opisać w interesujący sposób projekt dofinansowany ze środków Unii Europejskiej. Opis powinien mieć formę posta na bloga i zostać opublikowany. Następnie link do posta trzeba przesłać poprzez platformę online znajdującą się na stronie KE. Tekst może być napisany w każdym języku unijnym, nie musi być też publikowany na własnym blogu. Dopuszczalne są wpisy na Facebook, LinkedIn, Instagram itp. Można przesłać maksymalnie trzy posty na temat trzech (lub więcej) różnych przedsięwzięć. W tym konkursie zostanie wyłonionych trzech zwycięzców. Nagrodą jest udział w trzytygodniowym programie szkoleniowym dotyczącym komunikacji w Unii Europejskiej. Laureaci będą mogli uczestniczyć m.in. w pracach departamentu komunikacji w instytucji unijnej.

Więcej informacji o konkursach znajduje się na stronie Komisji Europejskiej.

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś