Przejdź do treści głównej

Kolejna edycja konkursów na Facebooku Funduszy Europejskich!


2020-01-10 11:50

konkurs_Fundusze_Europejskie

Trzecia edycja konkursu!

Nowy rok zaczyna się od wielkiego powrotu! Przed nami trzecia już edycja cyklu rozdań darmowych biletów do miejsc dofinansowanych z Funduszy Europejskich organizowanego przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. Posty konkursowe publikowane na profilu Funduszy Europejskich na Facebooku cieszyły się wyjątkowym zainteresowaniem, a lawina zgłoszeń, komentarzy, reakcji i udostępnień kolejny raz przekroczyła nawet najśmielsze oczekiwania.

 

Dołącz do akcji!

Dlatego już teraz rozpoczęto planowanie kalendarza kolejnych rozdań. W związku z tym MFiPR serdecznie zaprasza do współpracy wszystkich beneficjentów, którzy chcieliby przyłączyć się do projektu! Jest to świetna okazja do szerokiej promocji efektów wykorzystania Funduszy Europejskich, a jednocześnie beneficjentów, którzy skorzystali z unijnych środków.

 

Twój projekt skorzystał z Funduszy Europejskich? Chciałbyś przekazać na konkurs darmowe bilety wstępu, o które powalczą internauci? Napisz na adres e-mail: Marcelina.Bienias@mfipr.gov.pl

Tagi.: EFS, dofinansowanie, fundusze europejskie, praca, Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach, WUP Katowice, PO WER, Wiedza Edukacja Rozwój, konkurs, nabór.

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś