Przejdź do treści głównej

Robocze spotkania prekonsultacyjne programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027


2022-02-01 12:08

Zapraszamy na cykl roboczych spotkań prekonsultacyjnych dotyczących omówienia programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027.

Prekonsultacje programowe


Departament Rozwoju Regionalnego w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Śląskiego zaplanował kilka spotkań prekonsultacyjnych nowego programu regionalnego na lata 2021-2027. Spotkania będą miały charakter konsultacji roboczych przed otwartymi konsultacjami społecznymi. Ze względu na obecną sytuację epidemiczną wszystkie spotkania odbędą się w formie warsztatów online na platformie MS TEAMS.

Dla kogo?

Jak wziąć udział?

Aby wziąć udział w spotkaniu prekonsultacyjnym, należy:

  • przejść do strony wybranego wydarzenia,
  • zapoznać się z zasadami rekrutacji,
  • wypełnić formularz rejestracyjny,
  • w dniu wydarzenia zalogować się pełnym imieniem i nazwiskiem na platformie MS TEAMS poprzez link przesłany przez organizatora.

Tematyka

Celem spotkań prekonsultacyjnych jest włączenie partnerów publicznych, społecznych oraz gospodarczych jako przedstawicieli środowisk lokalnych, subregionalnych i regionalnych w proces zaplanowania funduszy europejskich dla województwa śląskiego na lata 2021-2027, w tym środków dedykowanych transformacji społeczno-gospodarczej. Uczestnicy spotkań będą mieli okazję wziąć udział w dyskusji nad kształtem nowego programu regionalnego na lata 2021-2027 oraz planem transformacji do 2030 roku.

Najnowszą wersję programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027 (wersja 1.0 z 3 listopada 2021 r.) można znaleźć w załączniku poniżej.

FE SL 21-27_v 1.0

Prekonsultacje

Tagi: EFS, dofinansowanie, fundusze europejskie, prekonsultacje, Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach, WUP Katowice

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś