Przejdź do treści głównej
PRZEJDŹ NA NOWĄ STRONĘ
FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ŚLĄSKIEGO
2021-2027

AMI dla innowacji w firmie


2020-01-29 12:59

Akademia Menadżera Innowacji to program szkoleniowo-doradczy Polskiej Akademii Rozwoju Przedsiębiorczości skoncentrowany na nabyciu przez firmę i jej pracowników kompetencji niezbędnych do zarządzania innowacjami w firmie.

Udział w programie to możliwość uzyskania dofinansowania na ten cel ze środków Unii Europejskiej na poziomie 80% dla mikro, małych i średnich firm i 50% dla dużych firm. PARP zapewnia doświadczoną kadrę, ciekawe warsztaty, wykłady i doradztwo – do120 godz. dla MŚP i dużych przedsiębiorstw oraz do 60 godz. dla mikroprzedsiębiorstw.


Do 20 lutego 2020 roku można zgłaszać się na drugą edycję autorskiego programu AMI. Składa się na niego komponent szkoleniowy (wykłady teoretyczne i warsztaty praktyczne) oraz wsparcie doradcy i eksperta tematycznego przez cały cykl uczestnictwa.

Celem AMI jest wyposażenie menadżerów i pracowników kluczowych dla procesu zarządzania innowacjami w przedsiębiorstwie w kompetencje niezbędne do zarządzania procesem zmian, który prowadzi do wdrażania innowacji. Chodzi też o wzmocnienie umiejętności zarządzania procesem innowacyjnym przez menadżerów polskich przedsiębiorstw, a także generowanie innowacji przez pracowników przedsiębiorstw.

Szczegółowy harmonogram realizacji, regulamin rekrutacji przedsiębiorstw oraz zasady uczestnictwa (liczba pracowników, dofinansowanie, wkład własny) są dostępne pod linkiem:

www.parp.gov.pl/component/grants/grants/akademia-menadzera-innowacji#dokumenty

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś