Przejdź do treści głównej

Dni Otwarte Funduszy Europejskich 2021 wystartowały


2021-09-17 15:21

To już dziś! Przez cały weekend (17-19 września) czekają na Was liczne atrakcje w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich 2021!
W tym roku zapraszamy do udziału zarówno w wydarzeniach online, jak i stacjonarnych. Dla naszych internautów zaśpiewa Dawid Kwiatkowski i Golec uOrkiestra, a dla odwiedzających Zamek w Pszczynie na żywo - Mela Koteluk. Nie przegap!


DOFE to największa impreza związana z Funduszami Europejskimi w Polsce. Wydarzenie jest okazją dla mieszkańców i turystów do niebanalnego spędzenia wolnego czasu. Mogą oni zobaczyć różnorodność unijnych projektów realizowanych w naszym kraju. Na stronie internetowej www.dniotwarte.eu wciąż pojawiają się nowe atrakcje i ciekawe zaproszenia.


Na żywo...
Dla zainteresowanych przygotowano ciekawe wydarzenia stacjonarne: muzea, rajdy rowerowe i miejsca na co dzień niedostępne w prawie 300 różnych miejscach w Polsce.


...i w sieci!
Dla amatorów wirtualnego świata będą też konkursy, warsztaty i webinary online. A będzie co oglądać. Czeka na Was ponad 200 ciekawych wydarzeń w sieci.


Każdy znajdzie coś dla siebie wśród zaplanowanych atrakcji. Świętujcie z nami!
Zapraszamy!


DOFE
DOFE
Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś