Przejdź do treści głównej
PRZEJDŹ NA NOWĄ STRONĘ
FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ŚLĄSKIEGO
2021-2027

Funduszowe Story


2022-08-10 12:55

Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej uruchomiło nową stronę, blog FunduszoweStory: https://www.funduszowestory.eu/, poświęconą efektom projektów dofinansowanych z Funduszy Europejskich.

Już od wielu lat żyjemy z Funduszami Europejskimi. To nasi dobrzy znajomi. Spotykają się z nami
w domu, szkole, pracy, na basenie czy kursie salsy. Są też w pociągu, parku, filharmonii, przychodni i cukierni Pani Zosi, gdzie kupujemy całą rodziną nasze ulubione ciastka.

Widzimy je na autostradzie, którą jedziemy na wakacje i w czerwonych ceglanych murach, rewitalizowanej starówki w Toruniu. Pomagają lekarzom, nauczycielom, uczniom, przedsiębiorcom, wynalazcom i artystom rozwijać się i osiągać sukcesy. Są obecne w wielu dziedzinach naszego życia: infrastruktura, nauka, innowacje, zdrowie, kultura, przedsiębiorczość, ekologia, cyfryzacja, edukacja, to obszary ich działania.

To historie ludzi, miejsc, wielkich inwestycji i małych przedsięwzięć, od morza po Tatry, o których będzie można poczytać na nowym blogu FunduszoweStory.

Nie znajdziecie tu wytycznych, formularzy, rozporządzeń i harmonogramów. Z projektami zapoznacie się, oglądając efektowne zdjęcia i czytając pisany w lekkiej formie tekst. Jest kolorowo, lifestylowo i atrakcyjnie.

Poznacie ciekawe, warte odwiedzenia miejsca w Polsce, niezwykłe muzea, zabytki, świat innowacji, inspirujących koncepcji i dziką przyrodę. To wyprawa w przeszłość i przyszłość jednocześnie. Wybierajcie kierunki, które Was interesują – tematyka jest szeroka: kultura, design, innowacje, zdrowie, dziecko i ekologia.

Na blogu znajdziecie rady, wskazówki, ciekawostki, pomysły na rozrywkę dla dzieci i wspólną zabawę, sekrety koronowanych głów, czy nowy przepis kulinarny.

Każdy odnajdzie coś dla siebie, bo Fundusze Europejskie są bliżej niż myślisz!

Zapraszamy do zapoznania się i czytania!

Strona główna bloga Funduszowe Story

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś