Przejdź do treści głównej

Konkurs „Przyjaciel ekonomii społecznej 2018”


2018-06-18 15:30

Zarząd Województwa Śląskiego ogłosił Konkurs „Przyjaciel ekonomii społecznej 2018”.

Głównym celem Konkursu jest nagrodzenie i kształtowanie pozytywnego wizerunku osób, które są najbardziej zaangażowane w rozwój i propagowanie ekonomii społecznej w województwie śląskim, a także najaktywniej wspierają podmioty funkcjonujące w tym sektorze.

Zgłoszenia kandydatów będą przyjmowane do 14 września 2018 r. Wypełniony formularz zgłoszeniowy oraz załączniki należy przesłać elektronicznie na adres: des@rops-katowice.pl.

Formularz wraz z Regulaminem konkursu dostępny jest na stronie internetowej: https://es.rops-katowice.pl/zachecamy-do-udzialu-w-konkursie-przyjaciel-ekonomii-spolecznej-2018/

Kandydatów do konkursu mogą zgłaszać: podmioty ekonomii społecznej, jednostki samorządu terytorialnego i ich jednostki organizacyjne, przedstawiciele biznesu, osoby indywidualne oraz inne podmioty, które dostrzegają pozytywną działalność danego kandydata w obszarze ekonomii społecznej, a także sami kandydaci.

Koordynatorem konkursu jest Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Województwa Śląskiego.


Konkurs jest organizowany w ramach projektu pn. „Współpraca się opłaca – koordynacja sektora ekonomii społecznej w województwie śląskim”, realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.


Serdecznie zachęcamy do udziału w konkursie.

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś