Przejdź do treści głównej

Konkurs „Wspólnie o Funduszach Europejskich”


2018-05-16 15:29

„Wspólnie o Funduszach Europejskich” to konkurs dla organizacji pozarządowych, partnerów społeczno-gospodarczych i władz miejskich na najlepsze inicjatywy informujące o możliwościach korzystania ze środków unijnych.

Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju chce zidentyfikować najlepsze inicjatywy i włączyć się w ich organizację poprzez granty w wysokości do 24 tys. zł oraz udostępnienie materiałów informacyjnych MIiR.

W ten sposób Ministerstwo chce dotrzeć z ofertą Funduszy Europejskich do różnych grup docelowych, m.in. do przedsiębiorców, osób młodych, start-upów, osób wracających na rynek pracy, nieaktywnych zawodowo, osób dorosłych zainteresowanych nabyciem lub rozwinięciem posiadanych kompetencji, w tym zagrożonych wykluczeniem cyfrowym, osób z niepełnosprawnościami.

Wydarzenia muszą zostać zrealizowane do końca października 2018 r.

Oferty można składać do 22 czerwca 2018 r., w wersji elektronicznej (zgodnie z załączonym Formularzem Ofertowym) na adres: promocja@miir.gov.pl z dopiskiem: Oferta na konkurs "Wspólnie o FE".

Szczegółowe informacje na temat naboru znajdziesz na stronie:
http://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/Strony/o-funduszach/promocja/Wspolpraca-z-mediami-i-partnerami-spoleczno-gospodarczymi/Rusza-konkurs-grantowy-Ministerstwa-Inwestycji-i-Rozwoju-Wspolnie-o-Funduszach-Europejskich

Jeżeli masz pytania dotyczące dokumentacji, możesz je zadać za pośrednictwem adresu e-mail: promocja@miir.gov.pl lub pod numerem telefony 22 273 73 82.

Zachęcamy do udziału!


Źródło informacji: www.funduszeeuropejskie.gov.pl

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś