Przejdź do treści głównej
PRZEJDŹ NA NOWĄ STRONĘ
FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ŚLĄSKIEGO
2021-2027

Nieprawidłowości w projekcie Dolnośląskiego Inkubatora Przedsiębiorczości i Arbitrażu Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu


2017-05-12 15:15

Ministerstwo Rozwoju zwróciło uwagę na trudną sytuację, w której znalazły się osoby biorące udział w projekcie pt. „Młodzi, Aktywni, Pracujący – program aktywizacji zawodowej i edukacyjnej młodych osób z terenu woj. śląskiego”, w szczególności z powodu nieotrzymania należnych stypendiów.

Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach odnotował szereg nieprawidłowości mających miejsce przy realizacji projektu pt. „Młodzi, Aktywni, Pracujący – program aktywizacji zawodowej i edukacyjnej młodych osób z terenu woj. śląskiego”, realizowanym przez Dolnośląski Inkubator Przedsiębiorczości i Arbitrażu Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu. Wśród zgłaszanych przez uczestników projektu nieprawidłowości znalazły się: niewypłacone uczestnikom stypendia stażowe, zamknięcie biura projektu oraz brak kontaktu z koordynatorem projektu. Zważywszy na trudną sytuację, w której znalazły się osoby biorące udział w projekcie, Ministerstwo Rozwoju zobowiązało Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach do podjęcia dodatkowych działań mających na celu wsparcie tych osób w rozwiązaniu ich trudnej sytuacji.

W związku z tym prosimy uczestników ww. projektu, którzy nie otrzymali należnych świadczeń, o kontakt – na adres poczty elektronicznej efs@wup-katowice.pl lub pod numerami telefonów 32/757-33-11 i 32/757-33-68 – w celu przekazania szczegółowych informacji na temat ich sytuacji związanej z uczestnictwem w projekcie. Po uzyskaniu wszystkich niezbędnych dla tej sprawy danych, Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach przeanalizuje jakie działania są możliwe do podjęcia w oparciu o wytyczne ministra właściwego ds. rozwoju regionalnego, a także poinformuje zainteresowane osoby o dokonanych rozstrzygnięciach.

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś