Przejdź do treści głównej

Przeciw zmowom przetargowym


2017-08-03 08:28

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów przygotował  platformę e-learningową dotyczącą kwestii związanych z mechanizmami zamówień publicznych. Jest ona dostępna jest pod adresem www.szkoleniazmowy.uokik.gov.pl. Platforma powstała w ramach projektu „Świadomy zamawiający – prawo konkurencji w przetargach publicznych” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego (Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020).

Przetargowy kurs on-line zawiera pięć lekcji, tzw. modułów, przybliżających najważniejsze zagadnienia związane z niedozwolonymi porozumieniami w przetargach. Każdy kończy się testem, który pozwoli powtórzyć i ugruntować zdobytą wiedzę. Po zakończeniu wszystkich modułów oraz zdaniu testu końcowego można uzyskać certyfikat potwierdzający jego ukończenie.

Temat zmów przetargowych jest aktualny, zwłaszcza dla pracowników administracji publicznej, którzy na codzień zajmują się tą tematyką. Prawo konkurencji w przetargach publicznych to także obszar wielu pytań i wątpliwości dla realizatorów projektów. Zachęcamy do skorzystania ze szkolenia.

Aby uzyskać dostęp do szkolenia wejdź na stronę i zarejestruj się. 

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś