Przejdź do treści głównej
PRZEJDŹ NA NOWĄ STRONĘ
FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ŚLĄSKIEGO
2021-2027

Webinarium: Zasady aplikowania o środki EFS w ramach Poddziałania 1.2.1 PO WER


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesujące Cię wydarzenie:
Zobacz w wybranym terminie
od 2020-05-26 [10:00] do 2020-05-26 [12:00]
Data publikacji: 2020-05-18 10:00

Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach zaprasza na webinarium dotyczące zasad aplikowania o środki EFS w ramach Poddziałania 1.2.1 Wsparcie udzielane z Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, w związku z ogłoszeniem konkursu nr POWR.01.02.01-IP.13-24-001/20.

Organizator:
Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach.

Termin i godziny:
26 maja 2020 r. (wtorek), godziny: 10:00-12:00.

Miejsce:
Online - Zoom

Tematyka:

  • najważniejsze zapisy dokumentacji konkursowej;
  • zasady konstruowania budżetu projektu;
  • kwalifikowalność wydatków.

W trakcie trwania webinarium zapraszamy do zadawania pytań w formie chatu. Odpowiedzi zostaną udzielone po omówieniu prezentacji.

UWAGA! Pytania można przesyłać także przed webinarium: na formularzach zgłoszeniowych i/lub na konto e-mail promocja@wup-katowice.pl. Zachęcamy do skorzystania z tej możliwości!

Dla kogo:
Do udziału w spotkaniu informacyjnym zapraszamy podmioty zainteresowane złożeniem wniosku w ramach konkursu nr POWR.01.02.01-IP.13-24-001/20.

Zasady rekrutacji:
Rejestracja do udziału w webinarium odbywa się poprzez wypełnienie FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO

Formularze przyjmowane będą do 25 maja 2020 r. (poniedziałek), do godz. 9.00.

Uczestnictwo w webinarium zostanie potwierdzone e-mailem (przesłanym na adres wskazany w formularzu zgłoszeniowym), w którym prześlemy także instrukcję instalacji i uruchomienia programu Zoom.

Identyfikator oraz hasło, które umożliwią Ci udział w webinarium, otrzymasz na wskazane w formularzu zgłoszeniowym konto e-mail – najpóźniej na 15 minut przed rozpoczęciem webinarium

Udział w webinarium jest bezpłatny

Liczba osób, które mogą wziąć udział jest ograniczona.

WAŻNE! W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz zapewni sprawną obsługę webinarium.

Kontakt:
W przypadku pytań dotyczących tematyki lub organizacji webinarium, prosimy o kierowanie ich na konto e-mail: promocja@wup-katowice.pl.

Tagi: EFS, dofinansowanie, fundusze europejskie, Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach, WUP Katowice, PO WER, Wiedza Edukacja Rozwój, konkursy, naboryPoleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś