Przejdź do treści głównej

Wersja szkoleniowa nowej aplikacji Baza konkurencyjności (BK2021)


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2020-07-16 12:00

24 lipca br. zostanie uruchomiona wersja szkoleniowa nowej aplikacji Baza konkurencyjności (BK2021).

Będzie ona dostępna pod adresem, który będzie zamieszczony w komunikacie na stronie obecnej Bazy konkurencyjności (BK).

Wcześniejsze udostępnienie wersji szkoleniowej pomoże odpowiednio przygotować się przyszłym użytkownikom do korzystania z nowego narzędzia.

Zostaną opublikowane trzy rodzaje instrukcji, które wesprą użytkowników w zapoznaniu się z BK21: instrukcja kontekstowa w samej aplikacji, instrukcje multimedialne oraz instrukcje w formie dokumentu.

Wersja produkcyjna BK2021 zostanie natomiast uruchomiona w sierpniu br. W dniu jej uruchomienia zablokowana zostanie możliwość dodawania kolejnych ogłoszeń w ramach obecnej aplikacji (BK). Stosowny komunikat zostanie zamieszczonym na stronie aplikacji.

BK2021 obsługiwać będzie ogłoszenia o udzieleniu zamówienia zarówno dla projektów obecnej jak i kolejnej perspektywy finansowej. Oprócz większej wydajności, nowa aplikacja będzie się cechowała również możliwością składania ofert przez system. Będzie ona spójna z pozostałymi aplikacjami okresu programowania 2021-2027.

Wszystkie pytania i wątpliwości związane z uruchomieniem oraz funkcjonowaniem BK21 prosimy kierować pod adres email: konkurencyjnosc@mfipr.gov.pl

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś