Przejdź do treści głównej

Weź udział w DOFE 2020. Zgłoś swój projekt


2020-02-13 12:00

Wspólnie z Ministerstwem Funduszy i Polityki Regionalnej zapraszamy beneficjentów Funduszy Europejskich do udziału w VII już edycji Dni Otwartych Funduszy Europejskich (DOFE), która odbędzie się w dniach 5-7 czerwca br.

Logo DOFE

Jak co roku, zaprezentujemy efekty projektów zrealizowanych  w regionie. Pokażemy, że Fundusze Europejskie mają realny wpływ na rozwój naszego otoczenia. Jak co roku, zaprezentujemy efekty projektów zrealizowanych  w regionie. Pokażemy, że Fundusze Europejskie mają realny wpływ na rozwój naszego otoczenia. 

Zdjęcie DOFE

VI edycja DOFE, która odbyła się w maju 2019 r. skupiła  ponad 840 wydarzeń, które łącznie odwiedziło ponad 156 tysięcy uczestników.
 
Wypromuj swój projekt

Wszystkie wydarzenia organizowane w ramach DOFE 2020 będą prezentowane na stronie: www.dniotwarte.eu

Główną korzyścią z udziału jest nie tylko ogólnopolska i regionalna promocja, ale też możliwość wzmocnienia swojego wizerunku poprzez udział w tak dużej akcji. Dlatego też liczymy tu na zaangażowanie beneficjentów. Najbardziej atrakcyjne projekty i wydarzenia mają szansę na prezentację w albumie oraz filmie promocyjnym przygotowywanym przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. 

Co możesz zaoferować uczestnikom DOFE?

• udostępnienie ze zniżką lub za darmo codziennej oferty np. bezpłatne porady z zakresu przedsiębiorczości, doradztwa zawodowego, możliwość sprawdzenia swoich umiejętności czy preferencji (np. wykonanie testu predyspozycji zawodowych, testu znajomości języka obcego),
• dodatkowe wydarzenia, jak np.: wycieczki edukacyjne, pokazy naukowe, warsztaty, szkolenia, konkursy, gry i zabawy, dni otwarte w urzędach etc.,
• zwiedzanie miejsc na co dzień niedostępnych dla odwiedzających, np. zaplecza przedsiębiorstw.

Zgłoś projekt

Swój projekt możesz zgłosić poprzez formularz rejestracyjny na stronie DOFE.

Zgłoszenia przyjmowane są do 31 marca br.

W przypadku pytań i wątpliwości, prosimy o kontakt:
• beneficjentów PO WER z Magdaleną Kmieć-Czekałą z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach (tel. 32 757 33 11, mail: mkmiec@wup-katowice.pl);
• beneficjentów RPO WSL z Michałem Bankiem z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego (tel. 32 77 99 185, mail: michal.banek@slaskie.pl).

Zobacz regulamin akcji.

Jak zgłosić atrakcję w ramach DOFE? - zobacz poniższą instrukcję pomocniczą.

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś