Przejdź do treści głównej

Wsparcie z zakresu aktywizacji zawodowej dla osób z niepełnosprawnościami


2022-10-05 12:09

Zachęcamy do zapoznania się z możliwościami jakie dostępne są w ramach projektu pn. „Z nami zrobisz więcej”, który realizowany jest przez Fundację Teatru Grodzkiego.


Cel projektu:

Zwiększenie poziomu i jakości zatrudnienia osób z niepełnosprawnościami poprzez realizację indywidualnej i kompleksowej aktywizacji zawodowej. 

Zakres wsparcia:

  • Indywidualny Plan Działania dla każdego uczestnika projektu określający ścieżkę do podjęcia zatrudnienia (osoby niepracujące) lub poprawy sytuacji na rynku pracy (osoby pracujące);
  • udział w min. 2 formach wsparcia: szkolenie (zawodowe lub rozwijające kompetencje społeczne), staż zawodowy (w przypadku osób niepracujących), pośrednictwo pracy, poradnictwo zawodowe, inne indywidualne lub grupowe formy wsparcia.

Grupa docelowa: 

  • osoby dorosłe powyżej 18 roku życia z niepełnosprawnościami pozostające bez zatrudnienia (bezrobotne lub bierne zawodowo) lub pracujące;
  • osoby zamieszkujące, pracujące lub uczące się na terenie województwa śląskiego.

Uczestnikami projektu mogą zostać wyłącznie osoby, które nie biorą udziału w innym projekcie aktywizacji zawodowej współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.
Udział w projekcie jest bezpłatny.    

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami, które dostępne są na stronie internetowej realizatora projektu.

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś