Przejdź do treści głównej

Zapraszamy na Absolvent Talent Days


2019-10-22 08:02

Już 24 października 2019 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, w godz. od 10:00 do 16:00, odbędzie się jesienna edycja Absolvent Talent Days (ATD). To największe w Polsce targi pracy i praktyk. Jak co roku, Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach bierze w nich udział.

 Będziemy tam obecni ze stoiskiem informacyjno-konsultacyjnym oraz doradcami zawodowymi. Zaprezentujemy aktualną ofertę projektów dla osób młodych w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER). Udział w projektach to gwarancja atrakcyjnych ofert pracy, staży, a także możliwość skorzystania z bezpłatnych szkoleń i kursów oraz doradztwa. Nasi eksperci będą konsultowali CV i udzielali porad, jak odnaleźć swoje miejsce na rynku pracy.

Co jeszcze? Podczas targów spotkasz najlepszych pracodawców z 21 branż od budownictwa po bankowość. To znakomita okazja by porozmawiać z rekruterami w nieformalnej atmosferze lub przekazać im swoje e-CV. Będzie także można zrobić bezpłatnie profesjonalne zdjęcie do CV oraz skorzystać z wartościowych szkoleń i warsztatów, m.in.
z obszaru budowania wizerunku w social media czy zarządzania zasobami.

ATD to jak dotychczas 37 tysięcy uczestników, 420 pracodawców, 15 tysięcy zebranych CV i 6200 uczestników Strefy Warsztatów.

Zarejestruj się i odbierz bilet na Absolvent Talent Days: TUTAJ

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś