Przejdź do treści głównej

Zapraszamy na szkolenia dla przedsiębiorców


2017-09-12 09:20

Krajowa Izba Gospodarcza i Konfederacja Lewiatan realizują w całej Polsce szkolenia dla przedsiębiorców. Odbywają się one w ramach projektów dofinansowanych przez Ministerstwo Rozwoju w ramach ”Konkursu dotacji na działania edukacyjne w zakresie Funduszy Europejskich na lata 2014-2020. Projekt KIG nosi tytuł „Infrastruktura i rozwój - Laboratorium Funduszy Europejskich 2014-2020 - II edycja”,  drugi realizowany przez Konfederację Lewiatana  to „Atlas dla przedsiębiorcy 2014-2020”. We wrześniu w ramach obu projektów planowane są spotkania, konsultacje lub warsztaty w piętnastu miastach Polski. 

Przedstawiciele mikro, małych, średnich i dużych firm mogą poszerzyć wiedzę nt. możliwości pozyskiwania środków z Funduszy Europejskich w zakresie: zasad udzielania wsparcia w latach 2014-2020, form wsparcia dla przedsiębiorców, zagadnień związanych z realizacją projektów innowacyjnych, współpracy B+R, zasad przygotowywania wniosku o dofinansowanie oraz dobrych praktyk w zakresie pozyskiwania dofinansowania z Funduszy Europejskich. Przedsiębiorcy mogą wybrać formę szkolenia, która najbardziej im odpowiada: seminarium, warsztat, konsultacje indywidualne, webinaria albo e-learning.

O wydarzeniach zaplanowanych na wrzesień  i szczegółach spotkań  można przeczytać TUTAJ

14 września w Katowicach w ramach projektu „Atlas dla przedsiębiorcy 2014-2020” zostanie przeprowadzony warsztat z konsultacjami na powyższe tematy. Zgłoszenia są przyjmowane elektronicznie. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja oraz założenie konta na platformie wiedzy. Szczegóły na stronie Konfederacji Lewiatan.

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś