Przejdź do treści głównej

Znajdź partnera ponadnarodowego


2018-01-18 08:20

Do 15 lutego 2018 r. możliwa będzie rejestracja do udziału w Partner Search Forum. Spotkanie organizowane przez Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju odbędzie się terminie 22-23 marca w Warszawie (Centrum Konferencyjne Golden Floor Warsaw Trade Tower, ul. Chłodna 51).

Celem spotkania jest pomoc projektodawcom w znalezieniu partnerów ponadnarodowych, z którymi będą mogli realizować projekty współpracy ponadnarodowej w ramach ogłaszanych w 2018 r. konkursów skoordynowanych na poziomie europejskim (tzw. Common Framework). W trakcie sesji plenarnej planowane jest zainicjowanie dyskusji w ramach stolików tematycznych, które obejmą obszary: zatrudnienia, zatrudnienia osób młodych, włączenia społecznego, ekonomii społecznej, dobrego rządzenia, kształcenia i umiejętności oraz imigrantów.

W styczniu-lutym 2018 r. 10 państw zadeklarowało ogłoszenie naboru w ramach konkursu Common Framework. Są to Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Finlandia, Grecja, Irlandia, Włochy, Polska, Szwecja i Portugalia. Właśnie projektodawcom, którzy będą brać udział w konkursach Common Framework organizowanych przez Centrum Projektów Europejskich dedykowane jest spotkanie.

W celu zarejestrowania się na spotkanie projektodawcy powinni utworzyć profil swojej organizacji oraz zamieścić informację nt. założeń swojego projektu w języku angielskim w BAZIE ONLINE, a następnie wypełnić FORMULARZ (łączniki przekierowujące znajdują się na stronie informującej o wydarzeniu).

W Partner Search Forum mogą także uczestniczyć, po uprzednim zarejestrowaniu, projektodawcy z wszystkich państw członkowskich. Udział jest bezpłatny. Koszty podróży i noclegu są pokrywane przez uczestników.

Zaproszenie i więcej informacji dotyczące spotkania są dostępne TUTAJ.

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś